linkdin

Strategy Realization

יישומים אסטרטגיים
ארגונים רבים משקיעים רבות בבניית אסטרטגיה ארגונית אך מתקשים להוציא אותה לפועל ובפרט להנגיש אותה לעובדים הנמצאים בחזית הארגון ופוגשים את הלקוח. לעיתים קיימת תחושת נתק בין התכניות האסטרטגיות לבין עבודת היום-יום, מה שמשפיע על ניהול וביצוע נכון של יעדי הארגון והפרויקטים שהוא מוביל. לעיתים קרובות האסטרטגיה היא נחלת ההנהלה הבכירה בלבד ללא תהליכי המשך המוודאים את מימוש האסטרטגיה בפועל. לאברא מתודולוגיה ייחודית לתרגום האסטרטגיה ליעדים ארגוניים ועסקיים באופן מדיד ומוכוון ערך, תעדופם ובניית תכנית מימוש מקיפה המתורגמת לתוצאות מדידות שקל לעובדים להזדהות עימן וליישם אותן תוך בחינה מתמדת של המימוש בפועל ודיוק האסטרטגיה לאורך זמן.
פנו אלינו

על הפתרונות

פתרונות Strategy Realization מוטמעים במגוון רחב של ארגונים בכל מגזרי המשק הישראלי ומאפשרים מימוש אסטרטגיה באופן אפקטיבי תוך שיפור יכולות ה- Delivery בכל התחומים.
כלל הפתרונות משלבים צוות ייעוץ מקצועי ומנוסה ויישום פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ממגוון דיספלינות.
המומחיות שלנו
שירותי ניהול פרויקטים מערכתיים

אברא מובילה במתן שירותי ייעוץ לניהול פרויקטים מערכתיים במגוון רחב של פרויקטים מכל מגזרי המשק הישראלי כדוגמת הייטק, מערכות מידע, ביטחון ותעופה, בנקאות ופיננסים, תקשורת, בריאות ותשתיות.
התפיסה שלנו היא כי הפרויקטים משרתים את האסטרטגיה הארגונית ופועלים על מנת למקסם את הערך לארגון.

טרנספורמציה אג'ילית

אנו מציעים פתרון ארגוני כולל המותאם ללקוח. ההסתכלות שלנו היא מעבר להטמעה בצוותי הפיתוח, כאשר אנחנו יודעים להעניק את המעטפת הארגונית המתאימה לשינוי, שתאפשר את הצלחתו.
אנחנו מתמחים באג'יליות עסקית, בתהליכי תכנון ובניית תקציב אג'יליים, ניהול פרויקטים אג'ילי, סדנאות הנהלה, תקשור וניהול שינוי.
אנחנו מאמינים שאין דרך אחת לעשות אג'ייל – ההטמעה שלנו קשובה לצרכים העולים מהשטח, כדי לבנות שיטת עבודה יציבה שתשרת את הארגון ותאפשר לו להשיג את מטרותיו.
יש לנו צוות יועצים מנוסה, ויחד נוכל:
• לקצר את זמני הפיתוח.
• לפתח תוצרים איכותיים.
• להגיב לשינויים במהירות.
• ליצור שיתוף פעולה עם הגופים העסקיים בארגון.
• לאפשר שקיפות וסטנדרטיזציה בתהליכי העבודה.
• לעבוד בכלים מתקדמים ולקדם אוטומציות.
• להציג תמונת מצב בזמן אמת לכל בעלי העניין.
• לתת ערך ללקוחותינו מוקדם ובתדירות גבוהה.

הטמעת Jira וכלי Atlassian

אברא מתמחה ביישום והטמעת Jira וכלי Atlassian למימוש תפיסת (ALM) Application Life Management מרמת צוותי הפיתוח וה- DevOps ועד ההנהלה הבכירה. ההסתכלות שלנו היא ממוקדת ערך ומשלבת את היישום הטכנולוגי עם תפיסה תהליכית מקצה לקצה לטובת השגת המטרות הארגוניות. התהליך מתחיל ביעדים עיסקיים דרך משימות פיתוח וניהול Roadmap, יצירת אמת אחת ושפה אחידה, תיעדוף ארגוני אחיד ושיקוף לכל הרמות. אנחנו מוודאים כי הכלים מאפשרים את השקיפות הנדרשת, תורמים לזיהוי עומסים וצווארי בקבוק ומאפשרים לצוות הבנה טובה של הנדרש ממנו. באמצעות הכלים אנחנו יוצרים מדדי הצלחה צוותיים ופרויקטאלים המשקפים את התקדמות העבודה ומסייעים בהשגת השיפור המתמיד.

הטמעת monday.com

הפתרון של monday.com נחשב לאחד מהמתקדמים בעולם לניהול תהליכים ואסטרטגיה בתוך הארגון ומחוצה לו, בצורה פשוטה, ויזואלית ויעילה.
צוות המומחים שלנו באברא עומד לרשותך. נשמח לדייק עבורך את הצרכים העסקיים והתהליכים הדרושים לך, ולמקסם את יעילות הפלטפורמה עבור הארגון שלך.

הטמעת כלי PPM

בארגונים רבים מיושמים כלי PPM המיועדים להנהלת הארגון לטובת קבלת תמונת מצב שלמה אולם אינם מביאים ערך אמיתי למי שמבצע את העבודה בפועל.
אברא מתמחה ביישום והטמעת פתרונות PPM אשר מבוססים על ארכיטקטורה מודרנית הכוללת monday.com, Jira, Azure DevOps ושילוב דשבורדים יחודיים של (PI) Project Intelligence.
בשורה התחתונה: כל בעל עניין יראה את תמונת המצב ברזולוציה הרלוונטית אליו, תוך שימשיך לעבוד בכלים הנוחים לו ומשרתים אותו.
הפתרון שנתאים לכם יורכב מ-4 היבטים:
• שפה ותהליכים- הגדרת התהליכים העסקיים והבנת השיטות הקיימות, החל מ-waterfall ועד Agile וניהול היברידי.
• טכנולוגיה וארכיטקטורה- אנו מתמחים בבניית ארכיטקטורה מותאמת לצרכי הארגון ולתמיכה באינטגרציה עם מערכות נוספות.
• מדדים- יכולות BI להפקת תובנות עסקיות מנתוני הפרויקטים ופיתוח מדדים מותאמים ומניעים לפעולה.
• ליווי והטמעה- ניהול השינוי באופן מתודי ומוכוון, תוך שימוש בטכניקות הטמעה מתקדמות כמו מישחוק (Gamification) לשיפור סיכויי ההצלחה.

SRO

בארגונים רבים קיים גוף PMO ו/או OCIO. אברא מתמחה בהקמה וליווי של גופים אלו ובשדרוגם למודל Strategy Realization Office (SRO).
ה-SRO מתמקד בבקרה אחר מימוש אסטרטגית הארגון בתהליכי התכנון והתעדוף, ומוודא שהפורטפוליו מנוהל וממומש בהלימה לאסטרטגיה וליעדים העסקיים.
באמצעות שימוש בתהליכי תכנון ובקרה גמישים המאפשרים מענה לצרכים ותנאים משתנים, ה-SRO מתווך בין היעדים העסקיים המיידיים לבין מימוש האסטרטגיה דרך פרויקטים לטווח הארוך.
אנו מציעים:
• הגדרת תחומי האחריות של ה-SRO ושילובו במבנה הארגוני והפונקציונלי.
• הבניית תהליכי העבודה של ה-SRO ושילובם עם בעלי העניין בארגון.
• קביעת יעדים למימוש האסטרטגיה וניסוח מדדים מניעים לפעולה.
• בניית תכנית תקשור לאסטרטגיה, היעדים העסקיים ותכנית העבודה השנתית.
• הקמת SRO בפועל – בניית תכנית להקמה, איוש וסיוע במימוש התכנית.
• מנטורינג וחניכה בתקופת ההקמה וסיוע בניהול תהליך השינוי.

הכל מתחיל באנשים

"אברא היא חברה שאכפת לה מאנשים ומהיחסים הבינאישיים. את האופי המיוחד הזה אפשר למצוא גם במשרד וגם בתקשורת שלנו עם הלקוחות. אברא נתנה לי את ההזדמנות לצמוח, להיות מאותגר, לאמץ טכנולוגיות חדשות ולהנות בעבודה על בסיס יומיומי"

מרקוס
מרקוס
גל
גל