linkdin

R&D Solutions

מפצחים כל אתגר טכנולוגי ומספקים את הפתרון המדויק ביותר עבורכם.
משלב הרעיון ועד לפרודקשן, אנו מספקים ללקוחותינו
פתרונות טכנולוגיים חדשניים בעולמות התוכנה והחומרה.
פנו אלינו

שירותי R&D מנוהלים

עם מאות לקוחות מרוצים ו12 שנות ניסיון, אנו מציעים שירותים מנוהלים מקצה לקצה, בהובלת מעטפת מקצועית של ארכיטקטים, ראשי צוותים, מנהלי מוצר ועוד, שיפתחו עבורכם מוצרים חדשניים בעלי יתרון משמעותי בשוק. באמצעות עבודה במודל אג'ילי, הצוותים שלנו מגיבים במהירות ויעילות לכל הדרישות המשתנות של הפרוייקט שלכם ומבטיחים time to market מהיר.
מעל לכל, אנו עובדים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ומוסמכי ISO: 9001, 90003, 27001 לפיתוח תוכנה והבטחת איכות.
המומחיות שלנו
פיתוח מערכות SaaS מתקדמות

חטיבת המחקר ופיתוח של אברא מתמחה בפיתוח מערכות מתקדמות בעולמות תוכן שונים וביניהם: מערכות פינטק מתקדמות, מערכות רפואיות, מערכות שליטה ובקרה (שו"ב) בשילוב מפות תלת ממד, מערכות בנקאיות, מערכות צ’ט ווידאו קונפרנס, פיתוחים בעולמות ה-AI, מערכות לעולם הרכב (automotive) ועוד, בדגש על אבטחה, חווית משתמש ושרידות גבוהה.

 

המערכות והאפליקציות שאנו בונים משרתות מילוני משתמשים ברחבי העולם. עם מאות מומחי מוצר, ארכיטקטים ומהנדסי תוכנה, לאברא יש יכולת להעצים כל פרויקט פיתוח תוכנה. אנו נתכנן, נעצב, נבנה, נבחן, ונאיץ את מחזור החיים של הפרויקט.

בינה מלאכותית (AI)

באברא אנו מבינים את החשיבות של הטמעת בינה מלאכותית בארגונים על מנת להישאר רלוונטיים בעולם המתפתח של היום. שירותי ה-AI שלנו נועדו להגביר יעילות, לשפר תהליכים ולקדם קבלת החלטות אסטרטגיות. על ידי פיתוח פתרונות בינה מלאכותית מותאמים אישית לחברה או מוצר שלכם, צוות המומחים שלנו ידאג להעניק לכם יתרון תחרותי בשוק ולהביא אתכם לקדמת הטכנולוגיה.

אפליקציות Web & Mobile

מפתחי הווב והמובייל שלנו אוהבים ליצור מערכות Cross-Platform מושקעות, אינטואיטיביות וידידותיות למשתמש, תוך התמקדות בפונקציונליות, ביצועים גבוהים, וחווית משתמש יוצאת דופן. אנחנו כמובן שמים דגש על אבטחה כדי להגן על הנתונים והפרטיות של המשתמשים שלכם. בנוסף, המומחים שלנו יספקו לכם best practice מקובלים בתעשייה, לאורך כל תהליך הפיתוח ועל מנת להבטיח שאנו מגשימים את החזון שלכם.

מערכות Embedded

אברא נמצאת בחזית הפיתוח של מערכות משובצות מחשב (Embedded Systems), עם התמחות במערכות תקשורת, תעשיות ביטחוניות, אוטומוטיב ולמעלה מעשור בהתמקצעות בפרויקטי Embedded מורכבים. ממכשירי IoT קטנים עד לפלטפורמות עם ליבות מרובות ומערכות הפעלה שונות, אנו מספקים שירותים מקצועיים הכוללים את ההקשחות והולידציות הנדרשות, ומבטיחים מערכות אמינות ועמידות לאורך זמן.

פיתוח קושחה (FPGA)

צוות המהנדסים שלנו מתמחה ב-FPGA Design שכולל את כל שלבי הפיתוח: התכנון הלוגי, היישום והווריפיקציה. עם ניסיון עשיר בתחום, המומחיות שלנו מתמקדת בפלטפורמות Altera ו-Xilinx. בין אם מדובר בארכיטקטורה ברמת המערכת כולה או בתכנון מודול מפורט, אנחנו יודעים כיצד להתאים לכם את הפתרון בשימוש בטכנולוגיות המדויקות והעדכניות ביותר בתחום, תוך עמידה בדרישות המשתנות של הפרוייקט שלכם.

פתרונות ענן ו-DevOps

אברא מציעה פתרונות DevOps מותאמים לארגונים, ומצטיינים בביצוע פרויקטים בסביבות ענן ציבוריות (GCP, Azure, AWS), פרטיות או היברידיות. הצוותים שלנו מתמחים בתהליכי הטמעה, אינטגרציה ופריסה של תשתיות בצורה חלקה. עם פתרונות ענן הניתנים להתאמה אישית, אנו מבטיחים נתיב מהיר וגמיש שיענה על הצרכים המתפתחים שלכם.

בדיקות QA ואוטומציה

אברא מספקת שירותי QA ואוטומציה בתחומי התוכנה והחומרה. שירותי הבדיקות והאיכות המקיפים שלנו מסייעים ללקוחות בבבדיקות ידניות ובאוטומציות של בדיקות באפליקציות ווב, מוביל, פיצ'רים חדשים, רכיבי חומרה ומערכות legacy מורכבות – כל זאת תוך הבטחת fast time to market ועמידה בסטנדרט איכות מקסימלי. צוותי הבדיקות המוכשרים שלנו ידאגו לייצר סביבת בדיקות יעילה שתספק ללקוחותיכם מוצר איכותי ואמין.

מידול מפות ותלת מימד

אנו מספקים שירותי מידול ופיתוח יישומי מפות מורכבים (GIS) באיכות גבוהה במישורים הדו מימדיים והתלת מימדיים. עם ניסיון רב ב-Cesium maps והוספת שכבת פיצ'רים מורכבים מעליו, הצוותים שלנו מצטיינים בפיתוח פתרונות מותאמים לתעשיות מגוונות, ובדגש על תעשיות בטחוניות. בין אם מדובר בשכלול הדמיות קיימות או בניית ממשק אינטראקטיבי מאפס, אברא עונה על הצרכים המגוונים של כלל לקוחותינו.

מודרניזציה וטרנספורמציה דיגיטלית

טרנספורמציה דיגיטלית היא צורך הכרחי לארגונים בכל הגדלים כדי להישאר רלוונטיים בנוף של היום. עדכון מערכות legacy, מודרניזציה של מערכות קיימות או שדרוג ממשקי משתמש הם חיוניים לשימור לקוחות ולחיזוק היתרון התחרותי שלכם. צוות הממומחים של אברא יוביל אתכם לקדמת הטכנולוגיה בצורה מדוייקת ומקצועית, תוך שימוש בכלים חדשניים מהמתקדמים בעולם המותאמים לצרכים הייחודיים שלכם.

הכל מתחיל באנשים

"באברא נהנים מהשילוב בין עבודה מעניינת ומאתגרת ובין אנשים טובים ומוכשרים. בכל פרוייקט מעודדים אותנו לחשוב מחוץ לקופסא וגורמים לנו להביא את היכולות שלנו לידי ביטוי בצורה מקסימלית"

דנה
דנה
מתן
מתן