linkdin

מערכות ERP

הטמעת מערכות ERP מניהול פיננסי ועד ללוגיסטי
התאמה מדויקת ואופטימלית של מערכות ERP לניהול משאבים וארגונים של היצרנים המובילים בעולם אשר יביאו את הארגון שלכם לשיאים חדשים.
הטמעת מערכת ERP מאפשרת לארגונים לנהל פעולות משאבי אדם, לשפר יעילות בתהליכים, לשפר ניהול עסקי, ולספק מידע עסקי עדכני ושימושי להחלטות עסקיות.
פנו אלינו

השותפים העסקיים שלנו

הטמעת ERP

אברא מיישמת ומטמיעה מערכות ERP של היצרנים המובילים בארץ ובעולם.
צוות אברא חי ונושם מערכות ניהול משאבים לארגונים ובעל ניסיון רב ועשיר כמעט בכל סגמנט אפשרי בתעשייה והיכרות מעמיקה עם תהליכי הייצור, הרכש, שרשרת אספקה, הפצה, פיננסים ועוד.
המטרה שלנו היא לספק לכם את הפתרון המדויק ביותר והמותאם בצורה אופטימלית לפעילות הארגון.
המומחיות שלנו
ניהול פרויקט ERP

אברא מאפשרת לכם להשיג את היעדים העסקיים האסטרטגיים בפרויקט ה-ERP. כל פרויקט ERP מלווה באופן אישי על ידי מנהל פרויקט מיומן, החל משלב ההטמעה ועד לעלייה לאוויר והשירות השוטף. המטרה היא לאפשר ללקוחותינו להשיג את המטרות העסקיות שלהם, דרך ניהול הדוק של משימות הפרויקט, מעקב אחר ההתקדמות, לוחות הזמנים והתקציב.

יישום ERP ייעוץ, והטמעה

יישום ERP עוזר לארגון להיות יעיל יותר, לחסוך בעלויות ולשפר את השירות ללקוחות.

כחלק מתהליך ההטמעה ויישום של מערכות ERP, צוות אברא מספק שירותי ייעוץ עסקי ויישומי תוך התמקדות בהטמעה מוצלחת ושימוש נכון במערכת שנבחרה. המיקוד בתהליך הייעוץ הוא מתן המלצות לעמידה במטרות העסקיות, להפיק תועלות עסקיות מיטביות ולייעל את התהליכים העסקיים, תוך מינוף שיטות העבודה. בסיום ההטמעה, המומחים של אברא עומדים לרשותכם בכדי להמשיך ולסייע בשיפור תהליכים נוספים ובהתאם לפעילות העסקית המתפתחת של הארגון.

הדרכה

צוות ההדרכה וההטמעה של אברא מבצע הכשרה מעמיקה למשתמשי הארגון. מנהל הפרויקט בונה תוכנית ההכשרה העונה בצורה המיטבית על צרכי הלקוח, על מנת לספק הדרכה אפקטיבית המועברת לכל המשתמשים הפונקציונליים בשיטת TTI – Train the Trainer. בנוסף, אברא מציעה מערך קורסי הדרכה ייחודי בכדי להכשיר צוותים שונים בארגון.

הסבות נתונים

צוות מומחי ההסבה של אברא מיומן בתהליכי הסבות נתונים ומסייע ללקוחות בהעברת נתוני ההיסטוריה מהמערכות הישנות למערכת החדשה שנבחרה לארגון. כדי לייעל תהליכים, הצוות עושה שימוש בשיטת הסבה ייחודית המאפשרת לבצע תהליכים זריזים, כמו גם לבצע מיפוי של קבצי הנתונים באופן שיטתי ומבוקר, פיענוח והסבה של תנועות פיננסיות, הזמנות ועוד.

מוקד תמיכה ושירות

כחברת שירות מובילה השמה את הפעילות העסקית של הלקוח במרכז, יועמדו לרשות הלקוחות מערך שירות תמיכה מקצועי, המונה צוות מיישמים מנוסה המספקים מענה מהיר, מקצועי ואדיב.

Priority ERP

עם ניסיון של יותר מ-2 עשורים בפיתוח והטמעה של מערכות Priority במאות ארגונים, אברא פיתחה מתודולוגיית יישום ייחודית לה המאפשרת לנו להציע ללקוחותינו פרויקטים יעילים ומוצלחים מאוד המביאים לחיסכון דרמטי בעלויות הפרויקט ול-TCO נמוך עבור לקוחותינו. לצוות ההטמעה שלנו ניסיון רב ועשיר במגוון סגמנטים בתעשייה והכרות מעמיקה עם תהליכי ייצור, רכש, שרשרת אספקה, הפצה, פיננסים ועוד.
אנו יודעים להציע ללקוחותינו רישוי למערכת Priority במודלים שונים (מסחרי ותעשייתי), ברכישה או השכרה אנו מציעים מודולים ייחודיים לניהול מחסנים, עבודה באמצעות מסופונים, שירות ואחזקה, בילינג, ממשקים לסליקה וקופות, מסמכים ממוחשבים וחשבונית דיגיטלית, ארכיון דיגיטלי, פיתוח אפליקציות מעל Priority ועוד ועוד.

SAP Business ByDesign

SAP Business ByDesign היא פתרון ERP מבוסס ענן מבית חברת SAP.
הפתרון מקשר בין כל הפונקציות בארגון, מספק יכולות ניתוח ובקרה, ותומך בניהול פיננסי מלא רב חברתי, תהליכי ייצור ולוגיסטיקה, ניהול פרויקטים, שיווק ושירות.
הפתרון בפריסה בינלאומית רחבה מייעל תהליכים עסקיים ומספק שולחנות עבודה (Dashboard) למנהלים לקבלת החלטות בזמן אמת.
יתרונות עיקריים:
• ניהול פיננסי מלא רב חברתי במספר רב של לוקליזציות.
• ניהול ספקים ורכש, כולל פתרון OCR מובנה לסריקת חשבוניות ספק.
• ניהול מלאי ושרשרת האספקה.
• ניהול הכרה בהכנסה.
• ניהול פרויקטים, עובדים (כולל ניהול הוצאות עובדים), דיווחי שעות ובילינג.
• שולחן עבודה (Dashboard) מותאם אישית לבעלי תפקידים בארגון.
• יכולות תחקור, מעקב וירידה לתנועות (Drill-Down) מכל דו"ח או מסך.
• שילוב יכולות AI במערכת.
• מחיר קבוע וידוע לאורך חיי המערכת.
• זמינות המערכת מכל מקום בכל זמן באמצעות דפדפן.

Microsoft Dynamics 365

מערכת ניהול חוויית הלקוח המובילה של מיקרוסופט מתאימה ארגונים לקצב השינויים המהיר של השוק הודות לפלטפורמה מחוברת ואחודה המאפשרת חיבור של הנתונים, הצוותים, תהליכי המכירה וניהול מסע לקוח מקצה לקצה תוך חווייה מותאמת אישית.
מ- ERP ועד ל- CRM – החל ממכירות, דרך שיווק, שירות, פיננסים, מסחר ושרשרת אספקה, יש ביכולתכם האפשרות לבחור להטמיע אחת, שתיים או את כל אפליקציות Dynamics 365 שנולדו לעבוד באופן מחובר וגמיש יחדיו, כל זאת לצד חיבור מושלם לכל כלי מיקרוסופט האחרים שכבר ברשותכם- כלי אבטחה, פתרונות תשתית וענן, כלי אופיס, בינה עסקית ובינה מלאכותית.
Microsoft Dynamics 365 מהווה פתרון אידיאלי המחבר את כל האספקטים של תפעול העסק ומאפשרת האצת המכירות דרך תובנות עסקיות מובנות, המלצות מכירה חכמות ודוחות BI מובנים.

Case Study

אברא מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים ויוצרת פתרון ייעודי לכל חברה על פי צרכיה

הכל מתחיל באנשים

"אני אוהב את האנשים באברא, אנשים מקצועיים ולפני הכל בני אדם. יש לי צוות מצויין שעובד איתי ומנהלים שאפשר לפנות אליהם בכל עניין. כיף לי לעבוד עם טכנולוגיות מתקדמות ולפתור אתגרים מקצועיים"

עמר
עמר
שמי
שמי