linkdin

מערכות CRM

כל האינטראקציות עם הלקוחות באופן מחובר ויעיל
פתרונות ניהול קשרי הלקוחות (CRM) מאפשרים לארגונים יעילות מירבית ונתונים מחוברים. מערכות אלו הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מארגונים, מכל תעשיה ובכל תחום עיסוק.
המערכות המוטמעות מאפשרות ניהול תהליכי מכירה, שירות ושיווק אפקטיביים לצד אינטגרציה למגוון המערכות שכבר פעילות בארגון ואבטחה ממדרגה ראשונה. ה- CRM מאפשר לארגון מתן מענה יעיל ואיכותי ללקוחותיו, המבוסס על תיעוד אמין ויעיל של תהליכים והתאמה מלאה של המערכת לצרכי הלקוח.
פנו אלינו

השותפים העסקיים שלנו

הטמעת מערכות CRM

אברא מתמחה במתן פתרונות ייעוץ, פיתוח והטמעת מערכות CRM של היצרנים המובילים בארץ ובעולם.
המערכות מותאמות לכל לקוח על פי אופי פעילות הארגון והצרכים העכשוויים והעתידיים. צוות החברה שואף לספק תהליכי מכירה אפקטיביים, קשרי לקוחות איכותיים ושירות יוצא דופן שהם המפתח להצלחה עסקית מסחררת. אברא משקיעה בהבנת היעדים העסקיים שלכם ושותפה אתכם במסע, תוך שילוב הניסיון והפתרונות שיגרמו לארגון לצמוח בכל יום מחדש.
המומחיות שלנו
אפיון המערכת

אפיון המערכת

צוות אברא מתחיל באפיון מקיף של צרכי המערכת בהתאם לאופי הפעילות השוטפת של הארגון. המערכת שנתאים לכם תסייע לייעל את הפעילות העסקית השוטפת, תאפשר לרכז את כל המידע במקום אחד ולתת את המענה הטוב ביותר ללקוחות ולעובדים. בתהליך האפיון, נשים דגש על הגדלת המכירות, תקשורת יעילה בין מחלקות, ניהול יעיל של משימות, חיסכון בזמן ואינטגרציה מלאה בכלל המערכות בארגון.

הטמעה כלל ארגונית

הטמעת CRM

הטמעה כלל ארגונית אחר אפיון מערכת והתאמתה לפעילות העסקית, צוות אברא יבצע הטמעה כלל ארגונית של המערכת, תוך התחשבות בכל הגורמים והצרכים השונים. כמו כן, נקים את התשתית והעיצוב של מערכת ה- CRM, כולל הזנת הנתונים בצורה ידנית או באמצעות ביצוע ייבוא ממערכות קודמות.

אוטומציה של תהליכים

אוטומציה של תהליכים

כדי לייעל את תהליכי העבודה בארגון, נייצר בורדים ותבניות שיאפשרו לכם לעבוד בצורה מהירה. לדוגמה ליצור מסמכים באמצעות תבניות אוטומטיות מוכנות מראש. כמו כן, הצוות יבחן מגוון פיצ׳רים ותוספים לשדרוג חוויית השימוש במערכת ה CRM .

הדרכה

הדרכה והכשרת צוותים

לצד הטמעת המערכת, תינתן הדרכה לצורך שימוש יעיל במערכת לכלל הצוותים בארגון, במטרה לאפשר להם ליהנות מ״נחיתה קלה״ ולהפיק את המרב מהשימוש במערכת ה CRM החדשה.

תמיכה ושירות

מוקד תמיכה ושירות

אומנם סיימנו את ההטמעה, אבל זה עדיין לא סוף התהליך, זו רק ההתחלה. צוות היועצים של אברא ילוו אתכם הרבה אחרי ההשקה, יפקחו על הסביבה וימצאו דרכים לבצע שיפורים שונים במערכת. בנוסף, אברא מעמידה לרשותכם מערך תמיכה הזמין לכל תקלה.

Salesforce CRM

Salesforce CRM

פעילות Salesforce abra הינה שותפה רשמית של Salesforce ומורכבת ממומחים בעלי ידע מקיף והיכרות רבת שנים עם המערכת ומתודולוגיות מומלצות בפלטפורמת Salesforce.
אנו בעלי ידע מעמיק והיכרות רבת שנים עם הפלטפורמה ובעלי לקוחות ממגוון תעשיות כגון: פינטק, הייטק, נדל"ן, מפעלים תעשייתיים וסיטונאים ועוד.
אנו שולטים בכלל תחומי האוטומציות העוסקים בתהליכי שיווק, מכירות ושירות CPQ, Pardot Marketing Automation, שימקסמו את ביצועי הארגון שלכם.
למידע נוסף על הפתרונות והשירותים שלנו לחצו:

פתרונות Salesforce
SAP CRM

SAP CRM

פתרון ה CRM SAP מספק תובנות מקצה לקצה בכל נקודות המגע בין הלקוח לארגון, מה שמאפשר לחבר נתונים עסקיים ותובנות בזמן אמת כדי לשפר נאמנות, שימור לקוחות והכנסה.
חוויית לקוח יוצאת דופן מתחילה בהצבת הלקוח במרכז כל המשימות שלכם. באמצעות מערכת ה- CRM של SAP אחדו את נתוני הלקוחות בארגון שלכם והשתמשו בבינה מלאכותית כדי לבנות פרופילים ייחודיים שיכולים לעזור לכם באמת להבין את הלקוחות שלכם ואת ההעדפות שלהם.
הפתרון כולל הנגשת תובנות שמופעלות באמצעות AI ויכולות לעזור לכם לגרום לכל לקוח להרגיש כמו הלקוח היחיד שלכם.
היתרונות המשמעותיים ביותר שהארגון שלכם יכול לקבל ממערכת ה- CRM של SAP:
• חווית לקוח- באמצעות תצוגת 360 מעלות על הלקוח, יכולים נציגי המכירות והשירות לספק חווית לקוח מותאמת אישית, מהירה ויעילה.
• שימור לקוחות- ניתוח בזמן אמת לזיהוי ההצעה הטובה ביותר, בתזמון הנכון ובערוץ המתאים, מגבירה את נאמנות הלקוח.
• שיתוף מידע- שיתוף מידע בין צוותי העבודה, להגברת היעילות ושיפור תהליכי העבודה.
• הגדלת מחזור המכירות- באמצעות כלים אוטומטיים, ניהול תחזיות ומיקוד.
• אוטומציה של תהליכים- שילוב יכולות מתקדמות של פעילויות, תזמון ו- workflow, מאפשרים להאיץ ולייעל את עבודת המכירות והשירות.

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365

מערכת ניהול חוויית הלקוח המובילה של מיקרוסופט מתאימה ארגונים לקצב השינויים המהיר של השוק הודות לפלטפורמה מחוברת ואחודה המאפשרת חיבור של הנתונים, הצוותים, תהליכי המכירה וניהול מסע לקוח מקצה לקצה תוך חווייה מותאמת אישית.
מ- CRM ועד ל- ERP – החל ממכירות, דרך שיווק, שירות, פיננסים, מסחר ושרשרת אספקה, יש ביכולתכם האפשרות לבחור להטמיע אחת, שתיים או את כל אפליקציות Dynamics 365 שנולדו לעבוד באופן מחובר וגמיש יחדיו, כל זאת לצד חיבור מושלם לכל כלי מיקרוסופט האחרים שכבר ברשותכם- כלי אבטחה, פתרונות תשתית וענן, כלי אופיס, בינה עסקית ובינה מלאכותית.
Microsoft Dynamics 365 מהווה פתרון אידיאלי המחבר את כל האספקטים של תפעול העסק ומאפשרת האצת המכירות דרך תובנות עסקיות מובנות, המלצות מכירה חכמות ודוחות BI מובנים.

Case Study

אברא מספקת מגוון פתרונות טכנולוגיים ויוצרת פתרון ייעודי לכל חברה על פי צרכיה

הכל מתחיל באנשים

"היצירתיות מאפשרת לי חופש פעולה. קיבלתי משימה? נהדר! אני כותב קוד ובדרך, גם מגשים את החלומות של הלקוחות. זו תחושה אדירה של משמעות, אני מפתח משהו ולמאות אנשים יום העבודה הופך לאפקטיבי יותר"

דביר
דביר
אילנית
אילנית