linkdin

abra אנחנו

בריאה חדשה בתחום טכנולוגיות המידע - אנחנו מחברים את הטכנולוגיות לצרכים העסקיים שלך

הסיפור שלנו

אברא יצאה לדרך בשנת 2020 במטרה להוביל את תחום מערכות המידע בישראל. אברא הוקמה מתוך ראיית הצורך העסקי העולה מהמגמות בשוק בשנים האחרונות למתן פתרונות מקיפים לצרכים העסקיים של לקוחותיה.

אברא בעלת מומחיות ביישום, הטמעה ופיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות ומציעה היצע רחב של פתרונות טכנולוגיים עדכניים המותאמים למגמות בזירה העסקית, משפרים את מתודות העבודה בארגונים ומאפשרים להשיג כל מטרה עסקית.

משמעות המילה ״אברא״ היא יצירה ובריאה ומטרתה ״לברוא״, ליצור ולהטמיע טכנולוגיות עדכניות ומוכוונות צמיחה.

אברא מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בהתאם לאתגרים העסקיים של לקוחותיה ב-3 רבדים עיקריים: תשתיות תוכנה (תשתיות ענן, אבטחת מידע ועוד), מערכות ליבה ארגוניות (, ERP, BICRM ועוד) ופיתוח (אתרים, אפליקציות, מערכות ועוד). את שלושת הרבדים עוטפת שכבה ייחודית של ייעוץ וליווי למימוש אסטרטגי שמסייעת ללקוחותינו להשיג את האסטרטגיה העסקית שלהם.   

אברא בשיתוף עם לקוחותיה מזהה את הצרכים העסקיים והמטרות האסטרטגיות שלהם ומתרגמת אותם ליישום, הטמעה ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות מתאימות.

הייחודיות שלנו היא ביכולת להציע פתרונות חוצי טכנולוגיות ולבנות צוותי עבודה המתמחים בטכנולוגיות מגוונות בכדי לייצר את הפתרון המלא והמתאים ביותר עבור הלקוח, פתרון מקיף מקצה לקצה.

 אברא היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה בת"א ונמצאת בצמיחה מתמדת עם מעל ל-1000 מומחים מעולמות תוכן שונים, מתוכם כ- 450 מפתחים.

היכולת של אברא לספק פתרון מקיף בכל שלושת הרבדים הינה באמצעות מומחי אברא ובזכות השותפות העסקית שיש לאברא עם היצרניות המובילות בעולם, כגון: Microsoft, Salesforce, SAP, Priority, AWS, Oracle, monday ועוד.

 אברא פעילה בכלל המגזרים במשק ובעלת ניסיון מקצועי רב במגוון וורטיקלים ועולמות תוכן שונים.

לאברא ניסיון מקצועי רב במגוון מגזרים, וורטיקלים ועולמות תוכן שונים, כגון: ,erp מערכות , BIמערכות crm  Web & Mobile, ענן, בינה מלאכותית, RT Embedded, QA, ביג דאטה, סייבר ועוד.

פעילויות החברה מייצרות שיח חדש בזירה העסקית, ומותאמות באופן אבסולוטי לצרכים הדינאמים של ארגונים השואפים לקדם טרסנפורמציה דיגיטלית. לצד אלה, אברא מאמינה בשותפות לטווח ארוך ומייצרת קשרים עסקיים הדוקים המבוססים על אמון ומתן שירות מקצועי ואנושי.

 אברא בעלת DNA המבוסס על אנשים, תהליכים וטכנולוגיות עם גישה ייחודית שמקדמת יצירתיות, רעננות, קידמה ומקצועיות טכנולוגית.

אברא פועלת להיות בקדמת הטכנולוגיה ובאופן שוטף מרחיבה את היצע הפתרונות שלה עם טכנולוגיות ושירותים חדשים על מנת להציע את הפתרונות המתקדמים ביותר בשוק.

אברא יוצרת פתרונות טכנולוגיים שמגשימים את החזון העסקי שלך.

אנשים

לאברא הון אנושי יוצא דופן עם מעל 1000 מומחים מעולמות הטכנולוגיה השונים כדוגמת מומחי מערכות מידע, אנשי סייבר, מיישמים, מטמיעים, אנשי אינטגרציה, ארכיטקטים, אנשי דאטה, מפתחים ואנליסטים. כולם בעלי ניסיון רב בתחום, שותפים מלאים לעשייה ומציבים רף גבוה של מומחיות טכנולוגית. אברא שומרת על רלוונטיות ומקפידה להשקיע בפיתוח מקצועי של עובדיה.

01
תהליכים

אברא עובדת על פי מתודות עבודה ייחודיות המבטיחות ללקוחות פתרונות ורסטיליים מקצה לקצה. צוות החברה מלווה כל לקוח עוד בשלבים הראשונים החל מאפיון הצרכים העסקיים, בחינת הקשיים הקיימים וייעוץ ממוקד של הפתרון הטכנולוגי המתקדם והרלוונטי ביותר. כחלק מהתהליך, אברא מטמיעה את הפתרונות בארגון, מבצעת אינטגרציה מלאה לכלל המערכות הקיימות, מעבירה הדרכות לשימוש יעיל ומחזיקה במערך תמיכה מקצועי.

02
טכנולוגיות

אברא שואפת גבוה ומתעדכנת בכל המגמות והחידושים בתחומי הטכנולוגיות, במטרה להביא ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מרחבי העולם, לצד מקוריות, חשיבה רעננה ורלוונטיות עסקית. מטרתה להיות שותפה טכנולוגית צמודה, ולאפשר לארגונים ליהנות מפתרונות מתקדמים הנתפרים בהתאם לקוד הגנטי העסקי שלהם ולהגשים כל יעד טכנולוגי.

03

כל תהליך והפתרון הטכנולוגי המותאם עבורו

כל הפתרונות
CRM
אנחנו עושים הכל כדי שהארגון שלכם ייהנה מניהול יעיל. ייעוץ, פיתוח והטמעת מערכות CRM של היצרנים המובילים בעולם
Solutions Link
e-Commerce
כשחווית הלקוח הופכת להיות האתגר המרכזי של העסקים, אברא גאה להיות השותפה שלכם לאתגר ולייצר אסטרטגיה חדשה לחנויות המסחר
Solutions Link
Strategy realization
פתרונות ממוקדי תוצאות לפיתוח כלים לניהול פרויקטים, פתרונות אבטחת מידע ופיתוח פתרונות תוכנה ו-BI
Solutions Link
Web & Mobile development
אברא מפתחת מערכות ווב, פלטפורמות ואפליקציות במגוון ממשקי פיתוח מובילים וחדשניים
Solutions Link
ERP
התאמה מושלמת של מערכות ERP לארגונים כולל אפיון והטמעה, כדי שהארגון שלכם יגיע לשיאים חדשים
Solutions Link
Cyber Consulting
אברא מתמחה בכל קשת שירותי הייעוץ בתחומי אבטחת המידע והסייבר
Solutions Link
Cloud Solutions
אברא מתמחה באפיון, הקמה והטמעה של סביבת ענן ארגונית על פלטפורמות הענן של מיקרוסופט ואמזון
Solutions Link
R&D Solutions
אברא מובילה את עולם פיתוח התוכנה באמצעות שימוש בטכנולוגיות חדשניות ודמוקרטיזציה של קוד פתוח
Solutions Link
Business Intelligence (BI)
עם פתרונות ה BI של אברא, הארגון שלכם יהיה צעד אחד לפני כולם
Solutions Link

השותפים העסקיים שלנו