linkdin
עינת נחמן-אלפנדרי פברואר 20, 2022

הכירו את עינת, מיישמת מערכות מידע באברא, או במילים אחרות- מגשימת החלומות

עינת היא יועצת, מיישמת מערכות מידע, מנתחת מערכות ומנהלת לקוחות בתחומי הלוגיסטיקה,  רכש, ייצור ומכירות. היא נחשפה לתחום דרך הפריזמה של צד הלקוח, כשהטמיעו מערכת ERP בחברה שבה היא עבדה ודילגה בחן ובאלגנטיות לצד השני של המתרס לפני שש שנים.

-מה הלקוחות מקבלים בתום פרויקט מוצלח?
"תהליכים ממוכנים. יותר בקרה, יותר שליטה. בחלק מהפרויקטים אנחנו מייעלים תהליכי עבודה עד כדי צמצום כח אדם. אני עובדת עם מנהלים בכירים שאחרי היישום מסוגלים לבצע ניתוח ברזולוציות מאוד גבוהות. יש למשל לקוחות שפועלים כקבוצות עם המון חברות ובסוף היום רוצים דוח אחד.  בלחיצת כפתור הם יכולים לקבל תמונה לוגיסטית ופיננסית. הרבה דברים הופכים להיות אוטומטיים, החל מלשלוח חשבון במייל ללקוחות, דרך סנכרון בין מחלקות ושיתוף מידע פנים ארגוני, ועד לבקרה ניהולית רוחבית על חברתית. יש לי לקוח שאני עובדת מולו כבר שש שנים, כי השיפורים שהכנסנו אצלו הם כל כך דרמטיים ומשמעותיים, כל כך הרבה תהליכים התייעלו, שהאוכל פתח לו את התיאבון. כל פעם הם באים עם חלום אחר ואנחנו מגשימים להם.

-איך הקורונה השפיעה על העבודה שלך עם לקוחות בינלאומיים?
בשנה החולפת עבדתי על פרויקט גדול במיוחד. בתקופה רגילה המשמעות היתה מסע דילוגים בין לוקיישנים. בקורונה עלינו ביום אחד בחמש מדינות(!): פולין, קרואטיה, רומניה, מלטה וקפריסין והכל דרך זום. בינתיים החברה גדלה וכל פעם מתווספות לה עוד מדינות. המערכות שלנו מאפשרות בקרה מטורפת רוחבית חוצת מדינות. כל מה שהם צריכים זה ללחוץ enter כדי לקבל חיתוכים בכל כיוון שמעניין אותם, בין אם זה לפי תחומי פעילות או לפי מדינות.
בעולם רגיל בפרויקט מהסוג הזה הייתי עובדת לפחות שליש מהחודש בחו"ל ובגלל המגפה הכל קרה מרחוק בלי שהתפשרנו על כלום.
עם PWC בנינו מודלים חדשים של עבודה, כמו איך לתת תמיכה טכנית בחדרי זום. זה היה test case מטורף שלמדנו ממנו. האקסל והגאנט סופגים הכל. כבשנו והוכחנו.

-ויני וידי ויצ'י?
ממש כך, ואני עוד הייתי עם יד שבורה.

-זה מה שנקרא – עם יד קשורה לאחור
אלו הצלחות שנותנות דלק במבערים. זה כל כך הצליח שגם שהשמיים נפתחו המשכנו באותה צורה.

-מה החלק האהוב עליך בתפקיד?
אני אוהבת את הגיוון. אני חייבת דינמיות. זה כאילו שאני מחליפה מקום עבודה וקולגות כל שנה, בזכות הגיוון בפרויקטים, זה גאוני – אני אוכלת את העוגה ומשאירה אותה שלמה. כל כך מעניין לי, אני מכירה המון אנשים, אני מגלה הרבה תרבויות ארגוניות ולוקחת מכל מקום משהו אחר.

-איך את דואגת להישאר רלוונטית?
אני אף פעם לא מפסיקה ללמוד ולשאול. לשאול זה גדולה ולא חולשה. להגיד אני לא יודעת זה לגיטימי. תן לי לבדוק ולחזור אליך זה לגיטימי. יש לנו באברא מנטורים מקצועיים מדהימים ויש גם שיתוף ידע בתוך הצוותים, כי כל אחד עובד על פרויקט אחר.
אה, וגם דרך פן, גוונים, גרדרובה וצבע.

-בין השורות אני מבינה שמעניין לך.
לאנשים מהצד מערכות מידע עשוי להישמע אפור, אבל יש פה הרבה מקום ליצירתיות.
חוצמזה תמיד יש פה אוזן קשבת, האווירה פה היא מאוד open minded עם כל המנהלים והמנכ"ל.